در حال بارگذاری پشت بوم ...
شهر :

همه شهر ها

مهارت :

قیرگونی

پشت بوم | قیرگونی در همه شهر ها رسول نوجامه
نمایش پروفایل
پشت بوم | قیرگونی در همه شهر ها اقای غفاری
نمایش پروفایل
پشت بوم | قیرگونی در همه شهر ها حسین عزیزی
نمایش پروفایل
پشت بوم | قیرگونی در همه شهر ها حجت پیری
نمایش پروفایل
پشت بوم | قیرگونی در همه شهر ها امیری امیری
نمایش پروفایل
پشت بوم | قیرگونی در همه شهر ها بازاریابی محمد فروزبخش
نمایش پروفایل

قیرگونی چیست


شاید قیرگونی در باور بسیار از افراد یک روش قدیمی در عایق کاری باشد اما این واقعیت وجود دارد که قیرگونی همچنان هم به دلیل پایین بودن هزینه های آن نسبت به ایزوگام مورد استفاده قرار می گیرد. به صورت کلی یک استادکار ماهر برای انجام عایق کاری ابتدا تمرکز خود را روی عایق کاری سرویس بهداشتی، سقف ساختمان و آشپزخانه معطوف می کند. 
از قیرگونی و ایزوگام از زمان های قدیم تا به امروز برای ضدآب کردن انواع ساختمان ها استفاده شده است. اگر می خواهید پروژه عایق کاری ساختمان شما مقرون به صرفه تمام شود، عایق کار به شما قیرگونی را پیشنهاد خواهد داد. 

خطرات نشت رطوبت به داخل ساختمان


 ساختمان هایی که در مناطق مرطوب هستند و بیشتر در معرض آب قرار دارند خیلی سریع فرسوده گشته و نمای آن ها نیز دچار تخریب می شود. رطوبت زیاد به همراه خود بوی بد کپک و پوسیدگی را به همراه دارد. باکتری در محیط های مرطوب با سرعت بیشتری رشد می کند که این موضوع بر کسی پوشیده نیست. 
با گسترش باکتری ها، احتمال بروز بیماری های خطرناک، چندین برابر می شود. به همین دلیل بسیاری از متخصصین برای مقابله با رطوبت، قیرگونی را پیشنهاد می کنند. سایت "پشت بوم" یک مرجع بزرگ در حوزه معرفی بهترین متخصصین خدمات حوزه ساختمان است که در زمینه قیرگونی سرویس بهداشتی، دیوار، سقف، استخر و غیره نیز افراد ماهر و باتجربه ای در اختیار دارد.

چگونه متخصص قیرگونی پیدا کنیم؟


 اگر در حوزه ساختمان به متخصص نیاز دارید و به دنبال تضمینی برای مهارت و کیفیت کار آن فرد هستید، این ضمانت در مجموعه پشت بوم وجود دارد. ما بهترین های هر حوزه را یافته و برای راحتی مخاطبانمان آن ها را در قالب یک مجموعه بزرگ گرد هم آورده ایم. حال می توانید با خیالی آسوده استاد کار مد نظر خود را پیدا کرده و با آن ارتباط برقرار کنید.
 

نکات مهمی که در خصوص قیرگونی باید بدانید مهمترین نکات قیرگونی

نکات طلایی و فوت کوزه گری برای قیرگونی ساختمان