در حال بارگذاری پشت بوم ...
شهر :

همه شهر ها

مهارت :

سنگ کاری

پشت بوم | سنگ کاری در همه شهر ها ‌اقای بابایی
نمایش پروفایل
پشت بوم | سنگ کاری در همه شهر ها ساخت و ساز صفر تا صد شیری
نمایش پروفایل

سنگ کاری چیست؟


سنگ یکی از زیباترین و رایج ترین مصالح نمای داخلی و خارجی ساختمان است. سنگ کاری آخرین مرحله ساخت و ساز ساختمان است که روکشی بر روی بنای اصلی است و زیبایی ساختمان را دو چندان می کند. تخصص سنگ کاری، شغلی است که به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد و هر فردی به سادگی از پس آن بر نمیاید. چرا که برای هر بخش، شکل کار کردن و حتی در برخی موارد مصالح به کار رفته کاملا متفاوت است. 

انواع سنگ کاری


قبل از معرفی انواع روش های سنگ کاری باید بدانید در سنگ کاری مکان ها و روش های متعددی وجود دارد که برای سنگ های مختلف به کار برده می شود. هر کدام از این موارد به تخصص متفاوتی نیاز دارد. در ادامه بخشی از آنها را معرفی می کنیم.
•    سنگ کاری با اسکوپ
•    سنگ کاری با چسب
•    سنگ کاری تزیینی
o    سنگ کاری تهداب
o    سنگ کاری باغ و باغچه
o    سنگ کاری استخر
o    سنگ کاری بالکن
o    سنگ کاری پارکینگ
سنگ کار حرفه ای برای تضمین کار خود با قرارداد کار می کند، در قرارداد قیمت دستمزد سنگ کاری نما، حیاط و یا هر بخشی که قرار  است کار کند نوشته شده است. قیمت مشخص شده در قرارداد با توجه به قیمت روز مشخص می شود و غالبا تا پایان قرارداد تغییر نمی کند. در مواردی این قرارداد می تواند بر مبنای طرحی که مورد نیاز است متفاوت باشد.

چگونه یک استاد کار سنگ کاری خوب پیدا کنیم؟


در صورت شناخت نیازهای خود در سنگ کاری می توانید به سایت پشت بوم رجوع کنید تا متخصصین مناسب را بیابید. ما باور داریم که زمان، طلای ناب است. به همین دلیل، بزرگترین هدف پشت بوم صرفه جویی در زمان شماست. به همین دلیل با یک رابط کاربری ساده و با یک جستجوی ساده چند ثانیه ای می توانید به راحتی متخصصین مختلف سنگ کاری و دیگر متخصصین ساختمانی را بیابید.