/* یکتا نت */
در حال بارگذاری پشت بوم ...
شهر :

همه شهر ها

مهارت :

خریدار ضایعات

پشت بوم | خریدار ضایعات در همه شهر ها رضا شیری
نمایش پروفایل

 

خریدار ضایعات کیست 


حتما برای شما هم پیش آمده که لوازم بلا استفاده در خانه را روی هم تلنبار کرده اید و نمی دانید با آنها چه کنید. در واقع این لوازم بلا استفاده ضایعات هستند که اتفاقا استفاده صنعتی دارند. صنعت بازیافت، یکی از مهمترین صنایع هر کشور است.
 بازیافت یک عمل هوشمندانه است که مزایای اقتصادی و زیست محیطی فراوانی دارد. صنعت بازیافت بر پایه جمع آوری و استفاده از ضایعات بنا شده است. ضایعات می تواند شامل: پلاستیک، آهن، آلومینیوم، چُدَن، مس، روی، برنج، چوب، کاغذ، مواد نفتی و مواد شیمیایی و غیره شود. از همین رو خرید ضایعات یک کار بسیار مهم برای صنعتگران این حوزه است.
به عنوان مثال یک خریدار ضایعات آهن، بعد از خرید خُرد ضایعات، آنها را به خریدار عمده می فروشد و خریدار عمده هم آن ها را به کارخانه خرید ضایعات آهن برده و می فروشد. از این ضایعات برای ساخت قطعات مختلف خودرو، ساخت لوازم آشپزخانه، ساخت انواع لوازم تزئینی، میز و صندلی، تخت خواب و دیگر کالاهای خانگی و صنعتی استفاده می شود. 

 

خریدار اصلی ضایعات کیست


شرکت های مختلفی وجود دارند که در زمینه جمع آوری و خرید ضایعات در شهرها و روستاهای مختلف کشور مشغول به فعالیت هستند. این شرکت ها پس از خرید ضایعات، آن ها را تفکیک و دسته بندی می کنند. معمولا شرکت های خریدار ضایعات، روی یک نوع ضایعات متمرکز هستند. 

 

 

ضایعات خود را به چه افرادی بفروشیم


چه در خانه دار باشید و چه صاحب یک کارگاه یا مغازه تعمیراتی، می توانید لوازم الکترونیکی سوخته، انواع قطعات شکسته آهنی و مسی، حتی باطری از کار افتاده خودرو یا باطری قلمی سوخته را تبدیل به پول کنید. اما اگر نمی دانید ضایعات خود را به چه کسانی بفروشید یا دوست دارید بهترین خریدار ضایعات را پیدا کنید برای این مشکل راه‌حلی داریم.
 در سایت "پشت بوم" می توانید بهترین افرادی در که زمینه خرید ضایعات آهن، مس ،چدن، خرید ضایعات الکترونیکی، خرید ضایعات پلاستیکی و انواع دیگر ضایعات هستند را پیدا کرده و برای فروش ضایعات خود با بالاترین قیمت با آنها تماس بگیرید.